26e WESTERN EXPERIENCE BRABANTHALLEN DEN BOSCH

PROGRAMMA

Zaterdag 28 januari

10.30-11.30 uur Gone Country (DE)

11.45-12.45 uur Indian Summer

13.00-14.00 uur Gone Country (DE)

14.15-15.15 uur Indian Summer

15.15 uur (ongeveer) Instructors Show-Off

15.30-16.30 uur Dwayne Verheyden + Band

16.45-17.45 uur Ramblin’ Boots

18.00-19.00 uur Dwayne Verheyden + Band

19.00-20.00 uur Ramblin’ Boots

10.00-11.00 uur DJ’s Alex & Wout

11.00-11.30 uur Mrs. McBright

11.30-12.00 uur Ted & Helen

12.00-12.30 uur DJ’s Alex & Wout

12.30-13.00 uur Audrey Smits

13.00-13.30 uur MCE + Leoni Jakobi

13.30-14.00 uur Miss Lana

14.00-14.45 uur DJ’s Alex & Wout

14.45-15.15 uur Ted & Helen

15.15-15.45 uur Mrs. McBright

15.45-17.15 uur Road Chicks (Austria)

17.15-18.00 uur DJ’s Alex & Wout

18.00-18.30 uur Audrey Smits

18.30-19.00 uur Miss Lana

19.00-20.00 uur DJ’s Alex & Wout

10.00-11.30 uur DJ Glenn

11.30-13.00 uur DJ Aad

13.00-15.00 uur DJ Henk

15.00-16.30 uur DJ Glenn

16.30-18.00 uur DJ Aad

18.00-20.00 uur  DJ Henk

10.00 – 11.30 uur DJ Richard

11.30 – 12.30 uur Workshop Laura Jones / Pol F. Ryan

12.30 – 14.00 uur DJ Jonathan

14.00 – 15.00 uur Workshop Pol F. Ryan

15.00 – 16.30 uur DJ Richard & DJ Jonathan

16.30 – 17.30 uur Workshop Laura Jones

17.30 – 18.45 uur DJ Richard

18.45 – 20.00 uur DJ Jonathan

10.00 – 11.30 uur DJ’s Yvonne & Jukebox Junkie

11.30 – 12.00 uur Workshop Daan Geelen (non country)

12.00 – 13.00 uur DJ’s Yvonne & Jukebox Junkie

13.00 – 13.30 uur Workshop Ivonne Verhagen (country)

13.30 – 14.30 uur DJ’s Yvonne & Jukebox Junkie

14.30 – 15.00 uur Workshop Colin Ghys (non country)

15.00 – 16.00 uur DJ’s Yvonne & Jukebox Junkie

16.00 – 16.30 uur Workshop Daan Geelen (country)

16.30 – 17.30 uur DJ’s Yvonne & Jukebox Junkie

17.30 – 18.00 uur Workshop Ivonne Verhagen en Colin Ghys (non-country)

18.00 – 20.00 uur DJ’s Yvonne & Jukebox Junkie

10.05 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – opening Act
10.45 Pole Bending Jackpot Run 1 – Group 1
11.05 Barrel Race Jackpot Run 1 – Group 1
11.15 Brabants Span – Vliegen achter twee ton trekpaardenkracht (fun for the kids)
11.45 Western Pleasure Jackpot 1e voorronde
11.55 Western Pleasure Jackpot 2e voorronde
12.20 Cowboy Mounted Shooting – DEMO
12.35 Josh Clemens Show Team: Trick Riding
13.00Pole Bending Jackpot Run 1 – Group 2
13.20 Barrel Race Jackpot Run 1 – Group 2
13.30 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Short Act
13.55 Pole Bending Jackpot Run 1 – Group 3
14.15 Barrel Race Jackpot Run 1 – Group 3
14.25 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Short Act
14.50 Western Pleasure Jackpot Finale
15.05 Horsemanship Jackpot
15.30 Barrel Race Jackpot Run 1 – Group 4
15.40 Brabants Span – Touwtrekken (fun for the kids)
16.10 Pole Bending Jackpot Run 2 – Group 1
16.30 Barrel Race Jackpot Run 2 – Group 1
16.40 Josh Clemens Show Team: Trickriding
17.05 Ranch Riding Jackpot Show
17.40 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Main Act
18.20 Pole Bending Jackpot Run 2 – Group 2
18.40 Barrel race Jackpot Run 2 – Group 2
18.50 Brabants Span – Vliegen achter twee ton trekpaardenkracht (fun for the kids)
19.20 Pole Bending Jackpot Run 2 – Group 3
19.40 Barrel Race Jackpot  Run 2 – Group 3
19.50 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Short Act
20.15 Pole Bending Jackpot Run 2 – Group 4
20.35 Barrel Race Jackpot Run 2 – Group 4
20.45 Einde Zaterdag

Doorlopend: kleuractiviteiten.

11.00-11.30 uur Workshop Drum/Klank (tipi) door Fémes Spiritual Center Vught

11.30-12.15 uur Western Experience Native Dancers

12.30-13.00 uur Workshop Drum/Klank (tipi) door Fémes Spiritual Center Vught

13.00-13.30 uur Voorleeshond (tipi)

13.30-14.00 uur Workshop Drum/Klank (tipi) door Fémes Spiritual Center Vught

14.00 – 14.30 uur Miss Indian World

15.00-15.45 uur Western Experience Native Dancers

16.00-16.30 uur Voorleeshond (tipi)

16.30-17.00 uur Miss Indian World

17.30-18.30 uur Western Experience Native Dancers

Zondag 29 januari

10.30-11.30 uur Windfall

12.00-13.00 uur Dixie Aces

13.15 uur (ongeveer) Instructors Show-off

13.30-14.30 uur Windfall

14.45-15.45 uur Dwayne Verheyden + Band

15.45-16.45 uur Dixie Aces

17.00-18.00 uur Dwayne Verheyden + Band

10.00-11.00 uur DJ’s Alex & Wout

11.00-11.30 uur Audrey Smits

11.30-12.15 uur Road Chicks (Austria)

12.15-13.00 uur DJ’s Alex & Wout

13.00-13.45 uur Ted & Helen

13.45-14.30 uur Road Chicks (Austria)

14.30-15.00 uur MCE + Leoni Jakobi

15.00-15.30 uur Audrey Smits

15.30-16.30 uur DJ’s Alex & Wout

16.30-17.15 uur Ted & Helen

17.15-18.00 uur DJ’s Alex & Wout

10.00-11.00 uur  DJ Glenn

11.00-12.00 uur DJ Aad

12.00-13.00 uur DJ Glenn

13.00-14.00 uur DJ Aad

14.00-15.00 uur DJ Glenn

15.00-16.00 uur DJ Aad

16.00-17.00 uur DJ Glenn

17.00-18.00 uur DJ Aad

10.00 – 11.00 uur DJ Jonathan

11.00 – 12.00 uur DJ Richard

12.00 – 13.00 uur Workshop Laura Jones

13.00 – 14.00 uur DJ Jonathan

14.00 – 15.00 uur DJ Richard

15.00 – 16.00 uur Workshop Pol F. Ryan

16.00 – 17.00 uur DJ Jonathan

17.00 – 18.00 uur DJ Richard

10.00 – 11.00 uur DJ’s Yvonne & Jukebox Junkie

11.00 – 11.30 uur Workshop Daan Geelen & Colin Ghys (country)

11.30 – 12.30 uur DJ’s Yvonne & Jukebox Junkie

12.30 – 13.00 uur Workshop Ivonne Verhagen (non country)

13.00 – 14.00 uur DJ’s Yvonne & Jukebox Junkie

14.00 – 14.30 uur Workshop Daan Geelen (country)

14.30 – 15.30 uur DJ’s Yvonne & Jukebox Junkie

15.30 – 16.00 uur Workshop Ivonne Verhagen (country)

16.00 – 17.00 uur DJ’s Yvonne & Jukebox Junkie

17.00 – 17.30 uur Workshop Daan Geelen (non-country)

17.30 – 18.00 uur DJ’s Yvonne & Jukebox Junkie

08.55 Cowboy Trail Jackpot
10.10 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Opening Act
10.50 Pole Bending Jackpot Run 3 – Group 1
11.10 Barrel Race Jackpot Run 3 – Group 1
11.20 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Short Act
11.45 Pole Bending Jackpot Run 3 – Group2
12.05 Barrel race Jackpot Run 3 – Group 2
12.25 Cowboy Mounted Shooting DEMO
12.40 Brabants Span – Touwtrekken (fun for kids)
13.10 Pole Bending Jackpot Run 3 – Group 3
13.30 Barrel Race Jackpot Run 3 – Group 3
13.40 Josh Clemens Show Team: Trick Riding
14.05 Pole Bending Jackpot Run 3 – Group 4
14.25 Barrel race Jackpot Run 3 – Group 4
14.35 Brabants Span – Vliegen achter twee ton trekpaardenkracht (fun for kids)
14.55 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Main Act
15.35 Pole Bending Jackpot Finals
16.05 Barrel Race Jackpot Finals
16.25 Einde Zondag

Doorlopend: kleuractiviteiten.

11.00-11.30 uur Kleuren met de hond

11.30-12.15 uur Western Experience Native Dancers

12.30-13.00 uur Workshop Drum/Klank (tipi) door Fémes Spiritual Center Vught

13.00-13.30 uur Miss Indian World

13.30-14.00 uur Voorleeshond

14.15-15.00 uur Western Experience Native Dancers

15.00-15.30 uur Workshop Drum/Klank (tipi) door Fémes Spiritual Center Vught

15.30-16.00 uur Kleuren met de hond

16.00-16.30 uur Voorleeshond

16.30-17.00 uur Round Dance Western Experience Native Dancers (with Audience)